Helping
Helping
Одеса
Показати телефон
Рекомендувати

Продаж квартир (64)

  • Helping
    120 000 $
    609 $/м²

    Михайла Болтенка вул., 40

    5 кімнат
    197 / 103 / 12 м²
    поверх 2 з 2
    2 дні тому
    Продається простора 2-поверхова квартира зі своїм двориком . * Загальна площа 197 кв.м * На першому поверсі 3 окремі кімнати, простора кухня, простора ванна-лазня душева кабінка. * На другому поверсі дві кімнати, кухня та санвузол потребують ремонту. * Э генератор, будинок утеплений, під охоронною. * Розвинена інфоструктура, до центру 10 хвилин. Можлива продаж за програмою Є-ВІДНОВЛЕННЯ Телефонуйте, погодимо показ
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Helping
    90 000 $
    900 $/м²

    Михайла Болтенка вул., 40

    3 кімнати
    100 / 60 / 15 м²
    поверх 1 з 2
    2 дні тому
    🏠 Продається простора 3-кімнатна квартира зі своїм двориком 🔹 Загальна площа 100 кв.м 🔹 3 окремі кімнати, затишна кухня, простора ванна-лазня, душева кабінка. 🔹 Якісний сучасний ремонт 🔹 Э генератор, будинок утеплений, під охоронною. 🔹 Розвинена інфоструктура, до центру 10 хвилин. Дзвоніть, пишіть про все розповімо та домовимся 🤝
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Helping
    57 000 $
    1 400 $/м²

    Краснова вул., (67 перлина)

    1 кімната
    40.7 / 18.1 / 12 м²
    поверх 18 з 24
    2 дні тому
    ‼️ Є-ОСЕЛЯ, БУДИНОК ВВЕДЕНО В ЕКСПЛУАТАЦІЮ 26.08.2025р‼️ 🏠Продається 1-кімнатна квартира в ЖК 67 Перлина 🔹 вул.Краснова 🔹 загальна площа 40,7 кв 🔹 квартира розташована на 18 поверсі 🔹 стан від будівельників 🔹 закрита територія, що охороняється, відеоспостереження 🔹 інфраструктура здатна повністю забезпечити життя сотень сімей: великий мережевий супермаркет, аптеки та стоматологія, хімчистка, салони краси та банки, власний дитячий садок 🔹 через всю територію проходить алея, де можна прогулятися чи зайнятися спортом Дзвоніть, пишіть про все розповімо та домовимся 🤝
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Helping
    19 000 $
    594 $/м²

    Болгарська вул., 18

    2 кімнати
    32 / 26 / 5 м²
    поверх 2 з 3
    2 дні тому
    🏡 Продається 1-кімнатна квартира на Молдаванці 🔹 вул. Болгарська 🔹 розташована на 2 поверсі із 3 🔹 загальна площа 32 метри, кімнати суміжні 🔹 стелі 3,2 метри 🔹 квартира у житловому стані 🔹 встановлено бойлер для підігріва води 💰Ціна 19 000 у.о Дзвоніть, пишіть про все розповімо та домовимся 🤝
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Helping
    200 000 $
    952 $/м²

    Ковальська вул., 25

    Відеотур Центр
    6 кімнат і більше
    210 / 114 / 16 м²
    поверх 2 з 3
    3 дні тому
    Продається простора квартира в історичному центрі міста 🔹 вул. Ковальська 25 🔹 Розташована на 2 поверсі із 3 🔹 Загальна площа 210 кв.м, розпланована на 6 кімнат, є гардеробна, високі стелі, три балкони балкони 🔹 Мармурові сходи, закрита парадна 🔹 Ексклюзивний продаж МОЖЛИВА ПРОДАЖ ЗА ПРОГРАМОЮ Є-ВІДНОВЛЕННЯ 💰 Ціна 200 000 у.о Дзвоніть, пишіть про все розповімо та домовимся
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Helping
    330 000 $
    2 200 $/м²

    Гетьмана Сагайдачного бульв. (Лідерсівський), 5

    3 кімнати
    150 / 80 / 34 м²
    поверх 3 з 16
    2006 рік побудови
    4 дні тому
    🏡 Продається 3-кімнатна квартира в ЖК Мерседес 🔹 парк Шевченка 🔹 Розташована на комфортному 4 поверсі із 17 🔹 Загальна площа 150 кв.м , розпланована на кухню, вітальню та дві окремі спальні, два санвузли 🔹 Авторський ремонт 🔹 Можлива продаж з паркінгом 💰 Ціна 330 000 у.о Дзвоніть, пишіть про все розповімо та домовимся 🤝
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Helping
    270 000 $
    2 872 $/м²

    Леонтовича вул. (Бєлінського), 16

    3 кімнати
    94 / 30 / 44 м²
    поверх 9 з 16
    2017 рік побудови
    4 дні тому
    🏠 Продається 3-кімнатна квартира в ЖК Бельетаж 🔹 вул.Леонтовича 🔹 Розташована на 9 поверсі із 17 🔹 Загальна площа 94 кв.м , розпланована на кухню-вітальню та дві окремі спальні 🔹 Якісний класичний ремонт 🔹 Затребувана локація 💰 Ціна 260 000 у.о Дзвоніть, пишіть про все розповімо та домовимся 🤝
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Helping
    200 000 $
    1 754 $/м²

    Мукачівський пров., 4в

    3 кімнати
    114 / 60 / 17.9 м²
    поверх 2 з 9
    4 дні тому
    🏠Продається 3-кімнатна квартира в новобудові в районі Музкомедії 🔹 пров. Мукачевський 🔹 Розташована на комфортному 2 поверсі із 10 🔹 Загальна площа 114 кв.м, розпланована на затишну кухню-вітальню та дві окремі спальні, дві гардеробні 🔹 Якісний класичний ремонт 🔹 Затребувана локація 💰 Ціна 200 000 у.о Дзвоніть, пишіть про все розповімо та домовимся 🤝
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Helping
    210 000 $
    1 836 $/м²

    Італійський бульв., 1г

    3 кімнати
    114.4 / 52.4 / 38.4 м²
    поверх 12 з 15
    2023 рік побудови
    5 днів тому
    🏡 Продається трикімнатна квартира в районі Музкомедії: 🔹 ЖК 50 Перлина, Італійський бульвар 🔹 Новий малоповерховий будинок 🔹 Загальна площа 114 кв.м. 🔹 Комфортне планування: три окремі кімнати, простора кухня-вітальня 38 кв.м, суміщений санвузол, гардеробна. 🔹 Стан від будівельників 🔹 Цілодобова охорона та відеоспостереження в будинку та на території комплексу. 🔹 Закритий затишний двір, дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку 💰 Ціна 210 000 у.о Дзвоніть, пишіть про все розповімо та домовимся 🤝
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Helping
    70 000 $
    987 $/м²

    Івана Фунтового вул., 17

    єВідновлення Відеотур Ближні млини
    3 кімнати
    71 / 40 / 10 м²
    поверх 8 з 12
    1993 рік побудови
    1 тиж. тому
    Рієлтор
  • Helping
    34 000 $
    507 $/м²

    Олексіївська пл., 11

    Відеотур Молдаванка
    4 кімнати
    67 / 40 / 6 м²
    поверх 1 з 2
    1 тиж. тому
    Бажаєте придбати квартиру з бізнесом одночасно? Вулиця Лазарева / Олексіївська площа Чотирьох кімнатна комунальна виділена квартира Два своїх санвузли Дві кухні ( своя ,та загальна ) Чотири роздільні кімнати Сучасний ремонт Газове автономне опалення Замінені комунікації : труби , каналізація, проводка Разом з квартирою Продається підвал під квартирою 77 метрів за 30000 Поряд школа , дитячі садочки,супермаркет , зупинка транспорту . 7 хвилин до Привозу [телефон приховано]
    Рієлтор
  • Helping
    86 000 $
    965 $/м²

    Овідіопольська дорога вул., 3, к.1

    Відеотур
    ЖК RealPark
    3 кімнати
    89 / 49 / 16 м²
    поверх 9 з 17
    2023 рік побудови
    1 тиж. тому
    ЖК Реал парк Сучасна квартира з розпочатим ремонтом Обгрунтовані , оштукатурені стіни Розведене електропостачання під розетки та світильники Встановлені двері Сантехніка в двох санвузлах Застелена підлога плиткою та ламінатом По практичному дизайну виконана кухня. Залишилось зробити на Ваш смак декорацію кімнат та придбати індивідуальні зручні меблі. Нотаріальна угода з документами старше 3 років. Краща ціна в наявності
    Рієлтор
  • Helping
    55 000 $
    1 279 $/м²

    Овідіопольська дорога вул., 3, к.1

    єОселя єВідновлення Відеотур
    ЖК RealPark
    1 кімната
    43 / 16 / 12 м²
    поверх 5 з 17
    2023 рік побудови
    1 тиж. тому
    Сучасна квартира в новому будинку ЖК Реал Парк Квартира на 5 поверсі Загальна площа 43 метри Теплий балкон Сучасний ремонт Документам більше 3 років
    Рієлтор
  • Helping
    18 000 $
    353 $/м²

    Дальницька вул., 40

    єВідновлення Відеотур Бугаївка
    2 кімнати
    51 / 18 / 5 м²
    поверх 1 з 1
    1 тиж. тому
    Двокімнатна одноповерхова квартира під ремонт Фасадні чотири вікна можливо використовувати під комерцію Є палісадники Дві окремі кімнати Загальна площа 51 м кв Санвузол Водопостачання,каналізація, електрика Висота стелі 2.7 Будівля міцна з теплого ракушняку
    Рієлтор
  • Helping
    143 000 $
    1 100 $/м²

    Фонтанська дорога вул. (Перекопской дивизии улица), 16/8

    2 кімнати
    130 / 74 / 21 м²
    поверх 14 з 16
    2009 рік побудови
    1 тиж. тому
    Фонтан , місце відпочинку та релаксації Улюблене місце одеситів на гостей Сучасний будинок з своєю котельною та генератори 130 метрів затишку та радості Дві кімнати, одну з них , площею 47 метрів можна розділити на дві Класичний ремонт: підлога -паркет , столешниця- керамограніт , ванна керамограніт, підлога - італійська плитка ,люстри-бронза та кришталь . Три санвузли : ванна, душ, туалет Холлі Кухня вітальня 21 метри Встроєні меблі та техніка Все що потрібно для життя залишається новим власникам
    Рієлтор
  • Helping
    68 000 $
    1 115 $/м²

    Овідіопольська дорога вул., 3, к.1

    єВідновлення Відеотур
    ЖК RealPark
    2 кімнати
    61 / 25 / 20 м²
    поверх 16 з 17
    2023 рік побудови
    1 тиж. тому
    ЖК Реал парк , будинку більше 3 років Простора сучасна квартира з ремонтом та меблями Дві окремі кімнати 61 метри Кухня вітальня 20 метрів Санвузол сумісний Кондиціонер Гарний вид з вікна Будинку більше 3 років Можливий продаж по держ програмам Будинок має безперебійний генератор для ліфтів ,води, та опалення
    Рієлтор
  • Helping
    90 000 $
    2 000 $/м²

    Італійський бульв., 1а

    1 кімната
    45 / 17 / 18 м²
    поверх 14 з 15
    2018 рік побудови
    3 тиж. тому
    🏠 Продається 1-кімнатна квартира в новому сучасному комплексі бізнес класу, ЖК 24 Перлина 🔹 Італійський бульвар 🔹 Розташована на 14 поверсі із 15 🔹 Загальна площа 45 метрів, розпланована на кухню-вітальню та окрему спальню 🔹 Ремонт, меблі, техніка 🔹 Охорона, відеоспостереження 🔹 Обмежений доступ до будинку та на територію комплексу 🔹 Підземний паркінг 🔹 Генератор- тепло, вода та світло в місцях загального користування є завжди Поруч Музкомедія, парк Шевченко, море 💰 Ціна 90 000 у.о Дзвоніть, пишіть про все розповімо та домовимся 🤝
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Helping
    110 000 $
    1 358 $/м²

    Перлинна вул., 5А

    єОселя єВідновлення
    ЖК Сорок перша перлина
    3 кімнати
    81 / 50 / 12 м²
    поверх 4 з 19
    2019 рік побудови
    2 дні тому
    🏠 Продається 3-кімнатна студія в новому будинку на Таїрова 🔹 ЖК 41 Перлина 🔹 Розташована на комфортному 4 поверсі із 19 🔹 Загальна площа 81кв.м, правильне планування 🔹 Якісний новий ремонт 🔹 ВАУЧЕР, єВідновлення 🔹 Ідеальний варіант для життя та орендного бізнесу 💰 Ціна 110 000 у.о Дзвоніть, пишіть про все розповімо та домовимся 🤝
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Helping
    77 000 $
    1 192 $/м²

    Перлинна вул., 6

    єОселя єВідновлення
    ЖК Тридцять сьома перлина
    2 кімнати
    64.6 / 34.7 / 15.9 м²
    поверх 19 з 19
    2019 рік побудови
    2 дні тому
    🏡 Продається 2-кімнатна квартира в ЖК 37 Перлина 🔹 Продам двокімнатну квартиру з видом на море. 🔹 Загальна площа 64.6 метрів. Дві роздільні кімнати, окрема кухня 16 метрів, суміжний санвузол. 🔹 У квартирі виконано сучасний ремонт. Укомплектована необхідними меблями та технікою. 🔹 У передпокої містка шафа, вішалка для одягу, зручний комод. 🔹 У санвузлі пральна машина, сушарка, бойлер, встановлена ванна. В одній кімнаті - двоспальне ліжко з тумбами, у другій - розкладний диван. Квартира видова! Закрита територія. 🔹 Впорядковані зони відпочинку, дитячі майданчики. Поряд магазини, супермаркети, 🔹 З усіх вікон неймовірний вид на море! Можлива продаж за держпрограмами ‼️ 💰 Ціна 77...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Helping
    54 000 $
    812 $/м²

    Академіка Сахарова вул., (59 перлина)

    2 кімнати
    67 / 36 / 13 м²
    поверх 10 з 25
    2022 рік побудови
    2 дні тому
    🏡 Продається 2-кімнатна квартира в ЖК 59 Перлина
 🔹 вул.Ак.Сахарова
 🔹 Розташована на 10 поверсі із 19
 🔹 Загальна площа 
66,5 кв.м
 🔹 Комфортне плазування: дві окремі кімнати, простора кухня з виходом на балкон, роздільний санвузол, хол
 🔹 Стан від будівельників 
 🔹 Будинок зданий та заселений
 🔹 Обмежений доступ в будинок, охорона 24/7, відеоспостереження 
генератор на воду, опалення, ліфти та світло в місцях загального користування 
 🔹 Доглянута прибудинкова територія: дитячий та спортивний майданчик, облаштовані зони відпочинку
 💰 Ціна 54 000 у.о Дзвоніть, пишіть про все розповімо та домовимся 🤝
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Helping
    39 500 $
    1 567 $/м²

    Академіка Вільямса вул., (Будинок)

    1 кімната
    25 / 15 / 7 м²
    поверх 14 з 17
    2025 рік побудови
    3 дні тому
    🔥Продається 1-кімнатна студія в новому будинку на Таїрова 🔹 ЖК Акварель - 8 🔹 розташована на 14 поверсі із 17 🔹загальна площа 25 метрів 🔹 новий сучасний ремонт 🔹 квартира вільна 💰 Ціна 39 500 у.о Дзвоніть, пишіть про все розповімо та домовимся 🤝
    PRO аккаунт
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.